Mr. Flag Livezeiten
27. Janner-Waagen-Grabfeldrallye
am 02.07.2022
Nennungsschluss: 26.06.2022, 18:00 Uhr
Stand: 03.10.2022, 09:16 Uhr
Mr. Flag
Stand
nach WP 1 / nach WP 2 / nach WP 3 / nach WP 4 / nach WP 5 / nach WP 6 / nach WP 7 / Gesamtwertung
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 WP 5 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
1. 1 Haessler / Suhl Porsche 911 TC 2.1 1. 5:35,07:06,05:26,67:06,35:30,730:44,6 + 24:16,3
2. 2 Wolves / Wolves Opel Kadett Rally 20 E TC 2.2 1. 5:41,37:19,85:31,77:17,55:26,931:17,2 + 24:48,9 + 32,6
3. 5 Schindler / Pfister Subaru Impreza GT GR. A TC 2.1 2. 5:38,87:25,15:32,87:17,95:28,531:23,1 + 24:54,8 + 5,9
4. 15 Meijers / Hengstman Opel ascona TC 2.2 2. 5:54,57:45,55:51,07:44,85:54,533:10,3 + 26:42,0 + 1:47,2
5. 8 Seitz / Seitz BMW 320is TC 2.3 1. 6:06,87:44,05:53,67:42,25:52,433:19,0 + 26:50,7 + 8,7
6. 42 Ullrich / Nowak Opel ADAM R2 TC 2.4 1. 6:04,47:53,05:57,27:41,95:51,233:27,7 + 26:59,4 + 8,7
7. 25 Jäger / Weil Ford Escort MK2 RS 2000 TC 2.3 2. 6:06,98:01,96:02,18:06,06:04,234:21,1 + 27:52,8 + 53,4
8. 17 Zuppardi / Hendrich BMW M3 E30 TC 2.2 3. 6:21,87:57,86:08,97:55,26:12,834:36,5 + 28:08,2 + 15,4
9. 35 Bordt / Pracht VW 19E TC 2.3 3. 6:16,28:07,86:06,08:06,86:06,634:43,4 + 28:15,1 + 6,9
10. 59 „Hansi“ / „Franzi“ BMW E36 PC 3.2 1. 6:13,98:30,16:11,98:09,96:12,135:17,9 + 28:49,6 + 34,5
11. 16 Hübl / Dangl Opel Ascona B TC 2.2 4. 6:14,39:18,96:01,67:57,76:01,535:34,0 + 29:05,7 + 16,1
12. 53 „Schornstel“ / „Der Schwarze“ VW Golf II PC 3.3 1. 6:19,58:32,96:21,68:33,26:15,436:02,6 + 29:34,3 + 28,6
13. 58 Funk / Haderlein BMW E36 Coupe S-PC 4.2 1. 6:26,08:34,66:20,78:24,36:23,136:08,7 + 29:40,4 + 6,1
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 WP 5 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
14. 72 „Tom“ / „Jerry“ BMW 318is E36 S-PC 4.3 1. 6:35,68:43,36:20,08:24,96:16,336:20,1 + 29:51,8 + 11,4
15. 70 Heider / Zuckermeier Renault Clio RS S-PC 4.2 2. 6:37,18:35,36:21,18:26,56:23,336:23,3 + 29:55,0 + 3,2
16. 44 Bergau / Stölzel Opel Astra GsI 16V PC 3.3 2. 6:23,58:35,26:22,88:39,96:23,236:24,6 + 29:56,3 + 1,3
17. 50 Härtel / Baumann Opel Astra F Gsi 16v PC 3.3 3. 6:33,88:37,46:28,68:26,86:19,836:26,4 + 29:58,1 + 1,8
18. 37 Reiter / Hermann Skoda Octavia PC 3.2 2. 6:33,38:24,66:28,18:29,96:31,136:27,0 + 29:58,7 + 0,6
19. 48 Chwalek / Sielilo Opel Astra OPC PC 3.3 4. 6:36,68:36,06:26,38:24,56:24,536:27,9 + 29:59,6 + 0,9
20. 68 Wilhelm / Pisani VW Golf 4 S-PC 4.3 2. 6:43,48:33,46:30,18:30,16:31,136:48,1 + 30:19,8 + 20,2
21. 56 Stör / Stör BMW E36 323ti S-PC 4.2 3. 6:39,58:41,06:32,78:33,66:29,536:56,3 + 30:28,0 + 8,2
22. 39 Zöphel / Singer VW Volkswagen Golf 2 TC 2.4 2. 6:40,88:44,86:32,08:33,66:25,736:56,9 + 30:28,6 + 0,6
23. 18 Schädel / Melzl VW Golf 1 GTD TC 2.2 5. 6:29,98:41,46:31,58:51,46:43,137:17,3 + 30:49,0 + 20,4
24. 60 Dröge / Lauth BMW e34 S-PC 4.2 4. 6:42,68:51,36:35,68:58,86:26,337:34,6 + 31:06,3 + 17,3
25. 66 Werner / Schmitt Mitsubishi Colt PC 3.4 1. 6:42,28:57,56:32,38:44,16:45,137:41,2 + 31:12,9 + 6,6
26. 71 Haderlein / Büttner SEAT Cordoba S-PC 4.3 3. 6:50,49:08,66:36,48:55,26:35,638:06,2 + 31:37,9 + 25,0
27. 69 Meier / Eder BMW E36 S-PC 4.3 4. 6:35,49:46,86:31,28:56,56:33,038:22,9 + 31:54,6 + 16,7
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 WP 5 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
28. 36 Rehberg / Klaus Audi Coupe 20 V Quattro PC 3.2 3. 6:57,69:15,96:36,09:00,16:40,538:30,1 + 32:01,8 + 7,2
29. 23 Schmidt / Reimann VW Golf TC 2.3 4. 6:57,59:02,86:49,69:05,56:48,338:43,7 + 32:15,4 + 13,6
30. 22 Bardehle / Bartmann Opel Ascona C 16 V TC 2.3 5. 7:35,310:42,26:19,58:20,76:15,739:13,4 + 32:45,1 + 29,7
31. 47 Bardehle / Zimmermann Opel Kadett E PC 3.3 5. 7:11,29:18,07:04,99:07,47:13,939:55,4 + 33:27,1 + 42,0
32. 32 Lauster / Kämmer Opel Manta B TC 2.3 6. 6:29,012:43,66:26,48:35,26:25,040:39,2 + 34:10,9 + 43,8
33. 67 Walter / Bratfisch-Beltz BMW E36 318is S-PC 4.3 5. 7:52,810:20,47:52,110:13,37:48,544:07,1 + 37:38,8 + 3:27,9
00 Weidlich / Hilpert Opel Astra GSI 16V - 6:32,86:18,76:28,36:28,3 + 0,0
0 Erny / Pietzonka BMW M5 E34 - 6:39,56:34,28:22,46:31,56:31,5 + 3,2
000 Reß / Englert Alpine A310 - 7:27,37:17,29:26,47:00,97:00,9 + 32,6
6 Wundsam / Summer BMW E36 M3 TC 2.1 5:58,9DNSDNS
9 Edenhofner / Fruzinsky BMW 3/1 PC 3.3 5:59,67:50,7DNFDNF
11 Hafermann / Wöll BMW E30 TC 2.1 6:45,3DNSDNS
12 „Evans“ / „Scott“ Mitsubishi Lancer Evolution III TC 2.1 6:36,5DNSDNS
14 Gaiser / Hauptmann Opel Ascona B TC 2.2 5:53,714:02,9DNSDNS
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 WP 5 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
24 Drexler / Schöppach VW Golf 2 16V TC 2.3 6:38,79:13,7DNFDNF
26 Schwarz / Himmelstoß Opel Manta B TC 2.3 6:32,917:27,46:24,78:27,7DNSDNS
27 Wünsch / Manger VW Golf II GTI 16V TC 2.3 6:07,77:52,26:13,6DNSDNS
29 Hossfeldt / Hossfeldt VW Golf 2 GTI 16V TC 2.3 6:07,48:04,3DNFDNF
30 Gersdorf / Preiß VW Golf 1 TC 2.3 6:24,88:31,96:17,88:22,5DNFDNF
31 Gellweiler / Aspacher Peugeot Peugeot S 16 PC 3.3 6:51,99:23,56:40,19:02,2DNSDNS
34 Mayerhofer / Schmidt VW Golf 3 Kit Car TC 2.3 6:45,68:51,46:16,99:25,2DNSDNS
41 Schmitt / Sommer Opel Kadett E TC 2.4 6:24,88:20,8DNFDNF
43 „Voll“ / „Kuhl“ VW Golf 1 GTI TC 2.4 6:17,08:12,66:08,88:03,8DNFDNF
45 Schindler / Rachinger Honda Civic PC 3.3 6:20,5DNFDNF
46 „Svans“ / „Home“ BMW e30 318 is PC 3.3 6:03,97:50,05:56,0DNFDNF
49 Roth / Roth BMW E30 318is PC 3.3 6:11,47:59,37:24,2DNSDNS
57 Kühnlein / Neumayer Mercedes-Benz C-230 Kompressor S-PC 4.2 6:47,8DNFDNF
61 Münnich / Lang Opel Corsa B GSI PC 3.4 8:09,510:19,17:33,210:01,6DNSDNS
64 Kahler / Wagner Citroën Saxo PC 3.4 6:58,89:05,96:39,29:09,4DNSDNS
65 Schulze / Blum Suzuki Swift PC 3.4 6:39,58:47,26:28,68:37,6DNFDNF
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 WP 5 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
Farbschlüssel
Bestzeit langsam zugewiesen nicht gestartet keine Wertung
© 2007 - 2022 Rallye-Auswertung.de • ImpressumDatenschutz