Mr. Flag Livezeiten
27. Janner-Waagen-Grabfeldrallye
am 02.07.2022
Nennungsschluss: 26.06.2022, 18:00 Uhr
Stand: 03.10.2022, 11:19 Uhr
Mr. Flag
Stand
nach WP 1 / nach WP 2 / nach WP 3 / nach WP 4 / nach WP 5 / nach WP 6 / nach WP 7 / Gesamtwertung
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
1. 1 Haessler / Suhl Porsche 911 TC 2.1 1. 5:35,07:06,05:26,67:06,325:13,9 + 16:51,5
2. 2 Wolves / Wolves Opel Kadett Rally 20 E TC 2.2 1. 5:41,37:19,85:31,77:17,525:50,3 + 17:27,9 + 36,4
3. 5 Schindler / Pfister Subaru Impreza GT GR. A TC 2.1 2. 5:38,87:25,15:32,87:17,925:54,6 + 17:32,2 + 4,3
4. 15 Meijers / Hengstman Opel ascona TC 2.2 2. 5:54,57:45,55:51,07:44,827:15,8 + 18:53,4 + 1:21,2
5. 8 Seitz / Seitz BMW 320is TC 2.3 1. 6:06,87:44,05:53,67:42,227:26,6 + 19:04,2 + 10,8
6. 42 Ullrich / Nowak Opel ADAM R2 TC 2.4 1. 6:04,47:53,05:57,27:41,927:36,5 + 19:14,1 + 9,9
7. 25 Jäger / Weil Ford Escort MK2 RS 2000 TC 2.3 2. 6:06,98:01,96:02,18:06,028:16,9 + 19:54,5 + 40,4
8. 17 Zuppardi / Hendrich BMW M3 E30 TC 2.2 3. 6:21,87:57,86:08,97:55,228:23,7 + 20:01,3 + 6,8
9. 35 Bordt / Pracht VW 19E TC 2.3 3. 6:16,28:07,86:06,08:06,828:36,8 + 20:14,4 + 13,1
10. 43 „Voll“ / „Kuhl“ VW Golf 1 GTI TC 2.4 2. 6:17,08:12,66:08,88:03,828:42,2 + 20:19,8 + 5,4
11. 59 „Hansi“ / „Franzi“ BMW E36 PC 3.2 1. 6:13,98:30,16:11,98:09,929:05,8 + 20:43,4 + 23,6
12. 16 Hübl / Dangl Opel Ascona B TC 2.2 4. 6:14,39:18,96:01,67:57,729:32,5 + 21:10,1 + 26,7
13. 30 Gersdorf / Preiß VW Golf 1 TC 2.3 4. 6:24,88:31,96:17,88:22,529:37,0 + 21:14,6 + 4,5
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
14. 58 Funk / Haderlein BMW E36 Coupe S-PC 4.2 1. 6:26,08:34,66:20,78:24,329:45,6 + 21:23,2 + 8,6
15. 53 „Schornstel“ / „Der Schwarze“ VW Golf II PC 3.3 1. 6:19,58:32,96:21,68:33,229:47,2 + 21:24,8 + 1,6
16. 37 Reiter / Hermann Skoda Octavia PC 3.2 2. 6:33,38:24,66:28,18:29,929:55,9 + 21:33,5 + 8,7
17. 70 Heider / Zuckermeier Renault Clio RS S-PC 4.2 2. 6:37,18:35,36:21,18:26,530:00,0 + 21:37,6 + 4,1
18. 44 Bergau / Stölzel Opel Astra GsI 16V PC 3.3 2. 6:23,58:35,26:22,88:39,930:01,4 + 21:39,0 + 1,4
19. 48 Chwalek / Sielilo Opel Astra OPC PC 3.3 3. 6:36,68:36,06:26,38:24,530:03,4 + 21:41,0 + 2,0
20. 72 „Tom“ / „Jerry“ BMW 318is E36 S-PC 4.3 1. 6:35,68:43,36:20,08:24,930:03,8 + 21:41,4 + 0,4
21. 50 Härtel / Baumann Opel Astra F Gsi 16v PC 3.3 4. 6:33,88:37,46:28,68:26,830:06,6 + 21:44,2 + 2,8
22. 68 Wilhelm / Pisani VW Golf 4 S-PC 4.3 2. 6:43,48:33,46:30,18:30,130:17,0 + 21:54,6 + 10,4
23. 56 Stör / Stör BMW E36 323ti S-PC 4.2 3. 6:39,58:41,06:32,78:33,630:26,8 + 22:04,4 + 9,8
24. 39 Zöphel / Singer VW Volkswagen Golf 2 TC 2.4 3. 6:40,88:44,86:32,08:33,630:31,2 + 22:08,8 + 4,4
25. 65 Schulze / Blum Suzuki Swift PC 3.4 1. 6:39,58:47,26:28,68:37,630:32,9 + 22:10,5 + 1,7
26. 18 Schädel / Melzl VW Golf 1 GTD TC 2.2 5. 6:29,98:41,46:31,58:51,430:34,2 + 22:11,8 + 1,3
27. 66 Werner / Schmitt Mitsubishi Colt PC 3.4 2. 6:42,28:57,56:32,38:44,130:56,1 + 22:33,7 + 21,9
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
28. 60 Dröge / Lauth BMW e34 S-PC 4.2 4. 6:42,68:51,36:35,68:58,831:08,3 + 22:45,9 + 12,2
29. 34 Mayerhofer / Schmidt VW Golf 3 Kit Car TC 2.3 5. 6:45,68:51,46:16,99:25,231:19,1 + 22:56,7 + 10,8
30. 71 Haderlein / Büttner SEAT Cordoba S-PC 4.3 3. 6:50,49:08,66:36,48:55,231:30,6 + 23:08,2 + 11,5
31. 36 Rehberg / Klaus Audi Coupe 20 V Quattro PC 3.2 3. 6:57,69:15,96:36,09:00,131:49,6 + 23:27,2 + 19,0
32. 69 Meier / Eder BMW E36 S-PC 4.3 4. 6:35,49:46,86:31,28:56,531:49,9 + 23:27,5 + 0,3
33. 64 Kahler / Wagner Citroën Saxo PC 3.4 3. 6:58,89:05,96:39,29:09,431:53,3 + 23:30,9 + 3,4
34. 23 Schmidt / Reimann VW Golf TC 2.3 6. 6:57,59:02,86:49,69:05,531:55,4 + 23:33,0 + 2,1
35. 31 Gellweiler / Aspacher Peugeot Peugeot S 16 PC 3.3 5. 6:51,99:23,56:40,19:02,231:57,7 + 23:35,3 + 2,3
36. 47 Bardehle / Zimmermann Opel Kadett E PC 3.3 6. 7:11,29:18,07:04,99:07,432:41,5 + 24:19,1 + 43,8
37. 22 Bardehle / Bartmann Opel Ascona C 16 V TC 2.3 7. 7:35,310:42,26:19,58:20,732:57,7 + 24:35,3 + 16,2
38. 32 Lauster / Kämmer Opel Manta B TC 2.3 8. 6:29,012:43,66:26,48:35,234:14,2 + 25:51,8 + 1:16,5
39. 61 Münnich / Lang Opel Corsa B GSI PC 3.4 4. 8:09,510:19,17:33,210:01,636:03,4 + 27:41,0 + 1:49,2
40. 67 Walter / Bratfisch-Beltz BMW E36 318is S-PC 4.3 5. 7:52,810:20,47:52,110:13,336:18,6 + 27:56,2 + 15,2
41. 26 Schwarz / Himmelstoß Opel Manta B TC 2.3 9. 6:32,917:27,46:24,78:27,738:52,7 + 30:30,3 + 2:34,1
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
00 Weidlich / Hilpert Opel Astra GSI 16V - 6:32,86:18,7
0 Erny / Pietzonka BMW M5 E34 - 6:39,56:34,28:22,48:22,4 + 0,0
000 Reß / Englert Alpine A310 - 7:27,37:17,29:26,49:26,4 + 1:04,0
6 Wundsam / Summer BMW E36 M3 TC 2.1 5:58,9DNSDNS
9 Edenhofner / Fruzinsky BMW 3/1 PC 3.3 5:59,67:50,7DNFDNF
11 Hafermann / Wöll BMW E30 TC 2.1 6:45,3DNSDNS
12 „Evans“ / „Scott“ Mitsubishi Lancer Evolution III TC 2.1 6:36,5DNSDNS
14 Gaiser / Hauptmann Opel Ascona B TC 2.2 5:53,714:02,9DNSDNS
24 Drexler / Schöppach VW Golf 2 16V TC 2.3 6:38,79:13,7DNFDNF
27 Wünsch / Manger VW Golf II GTI 16V TC 2.3 6:07,77:52,26:13,6DNSDNS
29 Hossfeldt / Hossfeldt VW Golf 2 GTI 16V TC 2.3 6:07,48:04,3DNFDNF
41 Schmitt / Sommer Opel Kadett E TC 2.4 6:24,88:20,8DNFDNF
45 Schindler / Rachinger Honda Civic PC 3.3 6:20,5DNFDNF
46 „Svans“ / „Home“ BMW e30 318 is PC 3.3 6:03,97:50,05:56,0DNFDNF
49 Roth / Roth BMW E30 318is PC 3.3 6:11,47:59,37:24,2DNSDNS
57 Kühnlein / Neumayer Mercedes-Benz C-230 Kompressor S-PC 4.2 6:47,8DNFDNF
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 WP 3 WP 4 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
Farbschlüssel
Bestzeit langsam zugewiesen nicht gestartet keine Wertung
© 2007 - 2022 Rallye-Auswertung.de • ImpressumDatenschutz