Mr. Flag Livezeiten
27. Janner-Waagen-Grabfeldrallye
am 02.07.2022
Nennungsschluss: 26.06.2022, 18:00 Uhr
Stand: 03.10.2022, 10:35 Uhr
Mr. Flag
Stand
nach WP 1 / nach WP 2 / nach WP 3 / nach WP 4 / nach WP 5 / nach WP 6 / nach WP 7 / Gesamtwertung
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
1. 1 Haessler / Suhl Porsche 911 TC 2.1 1. 5:35,07:06,012:41,0 + 0,0
2. 2 Wolves / Wolves Opel Kadett Rally 20 E TC 2.2 1. 5:41,37:19,813:01,1 + 20,1 + 20,1
3. 5 Schindler / Pfister Subaru Impreza GT GR. A TC 2.1 2. 5:38,87:25,113:03,9 + 22,9 + 2,8
4. 15 Meijers / Hengstman Opel ascona TC 2.2 2. 5:54,57:45,513:40,0 + 59,0 + 36,1
5. 9 Edenhofner / Fruzinsky BMW 3/1 PC 3.3 1. 5:59,67:50,713:50,3 + 1:09,3 + 10,3
6. 8 Seitz / Seitz BMW 320is TC 2.3 1. 6:06,87:44,013:50,8 + 1:09,8 + 0,5
7. 46 „Svans“ / „Home“ BMW e30 318 is PC 3.3 2. 6:03,97:50,013:53,9 + 1:12,9 + 3,1
8. 42 Ullrich / Nowak Opel ADAM R2 TC 2.4 1. 6:04,47:53,013:57,4 + 1:16,4 + 3,5
9. 27 Wünsch / Manger VW Golf II GTI 16V TC 2.3 2. 6:07,77:52,213:59,9 + 1:18,9 + 2,5
10. 25 Jäger / Weil Ford Escort MK2 RS 2000 TC 2.3 3. 6:06,98:01,914:08,8 + 1:27,8 + 8,9
11. 49 Roth / Roth BMW E30 318is PC 3.3 3. 6:11,47:59,314:10,7 + 1:29,7 + 1,9
12. 29 Hossfeldt / Hossfeldt VW Golf 2 GTI 16V TC 2.3 4. 6:07,48:04,314:11,7 + 1:30,7 + 1,0
13. 17 Zuppardi / Hendrich BMW M3 E30 TC 2.2 3. 6:21,87:57,814:19,6 + 1:38,6 + 7,9
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
14. 35 Bordt / Pracht VW 19E TC 2.3 5. 6:16,28:07,814:24,0 + 1:43,0 + 4,4
15. 43 „Voll“ / „Kuhl“ VW Golf 1 GTI TC 2.4 2. 6:17,08:12,614:29,6 + 1:48,6 + 5,6
16. 59 „Hansi“ / „Franzi“ BMW E36 PC 3.2 1. 6:13,98:30,114:44,0 + 2:03,0 + 14,4
17. 41 Schmitt / Sommer Opel Kadett E TC 2.4 3. 6:24,88:20,814:45,6 + 2:04,6 + 1,6
18. 53 „Schornstel“ / „Der Schwarze“ VW Golf II PC 3.3 4. 6:19,58:32,914:52,4 + 2:11,4 + 6,8
19. 30 Gersdorf / Preiß VW Golf 1 TC 2.3 6. 6:24,88:31,914:56,7 + 2:15,7 + 4,3
20. 37 Reiter / Hermann Skoda Octavia PC 3.2 2. 6:33,38:24,614:57,9 + 2:16,9 + 1,2
21. 44 Bergau / Stölzel Opel Astra GsI 16V PC 3.3 5. 6:23,58:35,214:58,7 + 2:17,7 + 0,8
22. 58 Funk / Haderlein BMW E36 Coupe S-PC 4.2 1. 6:26,08:34,615:00,6 + 2:19,6 + 1,9
23. 50 Härtel / Baumann Opel Astra F Gsi 16v PC 3.3 6. 6:33,88:37,415:11,2 + 2:30,2 + 10,6
24. 18 Schädel / Melzl VW Golf 1 GTD TC 2.2 4. 6:29,98:41,415:11,3 + 2:30,3 + 0,1
25. 70 Heider / Zuckermeier Renault Clio RS S-PC 4.2 2. 6:37,18:35,315:12,4 + 2:31,4 + 1,1
26. 48 Chwalek / Sielilo Opel Astra OPC PC 3.3 7. 6:36,68:36,015:12,6 + 2:31,6 + 0,2
27. 68 Wilhelm / Pisani VW Golf 4 S-PC 4.3 1. 6:43,48:33,415:16,8 + 2:35,8 + 4,2
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
28. 72 „Tom“ / „Jerry“ BMW 318is E36 S-PC 4.3 2. 6:35,68:43,315:18,9 + 2:37,9 + 2,1
29. 56 Stör / Stör BMW E36 323ti S-PC 4.2 3. 6:39,58:41,015:20,5 + 2:39,5 + 1,6
30. 39 Zöphel / Singer VW Volkswagen Golf 2 TC 2.4 4. 6:40,88:44,815:25,6 + 2:44,6 + 5,1
31. 65 Schulze / Blum Suzuki Swift PC 3.4 1. 6:39,58:47,215:26,7 + 2:45,7 + 1,1
32. 16 Hübl / Dangl Opel Ascona B TC 2.2 5. 6:14,39:18,915:33,2 + 2:52,2 + 6,5
33. 60 Dröge / Lauth BMW e34 S-PC 4.2 4. 6:42,68:51,315:33,9 + 2:52,9 + 0,7
34. 34 Mayerhofer / Schmidt VW Golf 3 Kit Car TC 2.3 7. 6:45,68:51,415:37,0 + 2:56,0 + 3,1
35. 66 Werner / Schmitt Mitsubishi Colt PC 3.4 2. 6:42,28:57,515:39,7 + 2:58,7 + 2,7
36. 24 Drexler / Schöppach VW Golf 2 16V TC 2.3 8. 6:38,79:13,715:52,4 + 3:11,4 + 12,7
37. 71 Haderlein / Büttner SEAT Cordoba S-PC 4.3 3. 6:50,49:08,615:59,0 + 3:18,0 + 6,6
38. 23 Schmidt / Reimann VW Golf TC 2.3 9. 6:57,59:02,816:00,3 + 3:19,3 + 1,3
39. 64 Kahler / Wagner Citroën Saxo PC 3.4 3. 6:58,89:05,916:04,7 + 3:23,7 + 4,4
40. 36 Rehberg / Klaus Audi Coupe 20 V Quattro PC 3.2 3. 6:57,69:15,916:13,5 + 3:32,5 + 8,8
41. 31 Gellweiler / Aspacher Peugeot Peugeot S 16 PC 3.3 8. 6:51,99:23,516:15,4 + 3:34,4 + 1,9
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
42. 69 Meier / Eder BMW E36 S-PC 4.3 4. 6:35,49:46,816:22,2 + 3:41,2 + 6,8
43. 47 Bardehle / Zimmermann Opel Kadett E PC 3.3 9. 7:11,29:18,016:29,2 + 3:48,2 + 7,0
44. 67 Walter / Bratfisch-Beltz BMW E36 318is S-PC 4.3 5. 7:52,810:20,418:13,2 + 5:32,2 + 1:44,0
45. 22 Bardehle / Bartmann Opel Ascona C 16 V TC 2.3 10. 7:35,310:42,218:17,5 + 5:36,5 + 4,3
46. 61 Münnich / Lang Opel Corsa B GSI PC 3.4 4. 8:09,510:19,118:28,6 + 5:47,6 + 11,1
47. 32 Lauster / Kämmer Opel Manta B TC 2.3 11. 6:29,012:43,619:12,6 + 6:31,6 + 44,0
48. 14 Gaiser / Hauptmann Opel Ascona B TC 2.2 6. 5:53,714:02,919:56,6 + 7:15,6 + 44,0
49. 26 Schwarz / Himmelstoß Opel Manta B TC 2.3 12. 6:32,917:27,424:00,3 + 11:19,3 + 4:03,7
00 Weidlich / Hilpert Opel Astra GSI 16V - 6:32,8
0 Erny / Pietzonka BMW M5 E34 - 6:39,5
000 Reß / Englert Alpine A310 - 7:27,3
6 Wundsam / Summer BMW E36 M3 TC 2.1 5:58,9DNSDNS
11 Hafermann / Wöll BMW E30 TC 2.1 6:45,3DNSDNS
12 „Evans“ / „Scott“ Mitsubishi Lancer Evolution III TC 2.1 6:36,5DNSDNS
45 Schindler / Rachinger Honda Civic PC 3.3 6:20,5DNFDNF
57 Kühnlein / Neumayer Mercedes-Benz C-230 Kompressor S-PC 4.2 6:47,8DNFDNF
Rang St.Nr. Team Fahrzeug W.-Klasse W.-Rang WP 1 WP 2 Zwischenstand Diff. 1. Diff. V.
Farbschlüssel
Bestzeit langsam zugewiesen nicht gestartet keine Wertung
© 2007 - 2022 Rallye-Auswertung.de • ImpressumDatenschutz